Siauliu Aeroklubas

Šiaulių Aeroklubas

Pramoginiai skrydžiai sklandytuvais ir lėktuvais

Kviečiame apsilankyti!

Valstybė suteikia galimybę Jums nuspręsti kaip turėtų būti panaudojami 2% nuo Jūsų sumokėtos pajamų mokesčio dalies.

Šiaulių Aeroklubo pilotai kviečia Jus pakelti akis aukštyn į dangų.  Padėkite mums ir toliau dalintis skrydžio džiaugsmu su kitais, mokyti skraidymo paslapčių jaunimą bei  populiarinti aviacijos sportą Šiaulių krašte bei visoje Lietuvoje. Būtumėme labai dėkingi už Jūsų paramą!

Paramos skyrimo procedūra labai paprasta:

A. Prašymą galite užpildyti per VMI elektroninę deklaravimo sistemą (EDS): Prisijungę prie deklravimo sistemos (tą galima padaryti per savo elektroninės bankininkystės sistemą), galite užpildyti deklaravimo formą suvesdami duomenis tiesiog EDS portale.

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 193123756

B. Prašymą galite užpildyti ranka: Jums tereikia užpildyti prašymo blanką FR0512.pdf, įrašant savo asmeninius duomenis. Taip pat apačioje parašykite savo vardą ir pavardę bei pasirašykite.

Užpildytus bei pasirašytus prašymus pristatykite apskrities mokesčių inspekcijai iki gegužės 1 d. Užpildytą prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai taip pat galite pristatyti paštu arba per darbovietę. Detalesnė informaciją apie 2 % pajamų mokesčio įstatymą: www.labdara-parama.lt, www.vmi.lt.

Siauliu Aeroklubas, skrydziai sklandytuvais ir lektuvais, skrydis sklandytuvu

Dėkojame!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Šiaulių Aeroklubas, Voveriškių g. 39-5, 78143, Šiauliai